End-User License Agreement

Please read this agreement carefully before installing or using this product.


If you agree to all of the terms of this End-User License Agreement, by checking the box or clicking the button to confirm your acceptance when you first install the web application, you are agreeing to all the terms of this agreement. Also, By downloading, installing, using, or copying this web application, you accept and agree to be bound by the terms of this End-User License Agreement, you are agreeing to all the terms of this agreement. If you do not agree to all of these terms, do not check the box or click the button and/or do not use, copy or install the web application, and uninstall the web application from all your server that you own or control.


Note: With this script, We are using the official Social Media API (Facebook, Twitter etc, except Instagram) which is available on Developer Center. That is a reason why this script depends on Social Media API(Facebook, Instagram, Twitter etc). Therefore, We are not responsible if they made too many critical changes in their side. We also don't guarantee that the compatibility of the script with Socia Media API will be forever. Although we always try to update the lastest version of script as soon as possible. We don't provide any refund for all problems which are originated from Social Media API (Facebook, Instagram, Twitter etc).


If you do not accept the terms of this agreement and you purchased a product containing the web application from an authorized retailer, you may be eligible to return the product for a refund, subject to the terms and conditions of the applicable return policy.

----

Son kullanıcı Lisans Anlaşması

Bu ürünü kurmadan veya kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun.


Bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin tüm koşullarını kabul ediyorsanız, kutuyu işaretleyerek veya web uygulamasını ilk kez yüklediğinizde onayınızı onaylamak için bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu web uygulamasını indirerek, yükleyerek, kullanarak veya kopyalayarak, bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin koşullarını kabul etmiş ve kabul etmiş sayılırsınız, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu şartların tümünü kabul etmiyorsanız, kutuyu işaretlemeyin ya da düğmesini tıklayın ve / veya web uygulamasını kullanmayın, kopyalamayın ya da kurmayın ve web uygulamasını kendi sahip olduğunuz ya da kontrol ettiğiniz tüm sunucunuzdan kaldırın.Not: Bu komutla, Geliştirici Merkezi'nde bulunan resmi Sosyal Medya API'sini (Facebook, Twitter vb. Hariç) kullanıyoruz. Bu betiğin Sosyal Medya API'sine (Facebook, Instagram, Twitter vb.) Bağlı olmasının bir nedeni budur. Bu nedenle, taraflarında çok fazla kritik değişiklik yaptıklarından sorumlu değiliz. Ayrıca, bu yazının Socia Media API ile uyumluluğunun sonsuza kadar süreceğini garanti etmiyoruz. Her zaman en kısa zamanda komut dosyasının en son sürümünü güncellemeye çalışsak da. Sosyal Medya API'sından (Facebook, Instagram, Twitter vb.) Kaynaklanan tüm sorunlar için herhangi bir geri ödeme yapılmamaktadır.


Bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız ve web uygulamasını içeren bir ürünü yetkili bir satıcıdan satın aldıysanız, ürünü, geri ödeme için geçerli iade politikasının şartlarına ve koşullarına bağlı olarak iade etme hakkınız olabilir.